Alarm Kurulumu

Alarm Kurulumu

Hırsız alarm sistemleri, maddi zararlar kadar manevi zararlardan da çekinen insanların hırsızları caydırmak ve tespit etmek, yakalamak için en etkin yöntemdir.

İhtiyacınıza uygun kablolu ve kablosuz akıllı alarm sistemi satış ve kurulum hizmeti sunmaktayız. Firmamız Neutron Akıllı Alarm ve Desi Smartline Alarm yetkili servisidir.

Alarm Sistemleri Kurulumu Nasıl Yapılır?

Alarm sistemleri evleri, iş yerlerini koruma altına almanın en kesin yoludur. Bu hizmete ihtiyaç duyduğunuzda bizlerle görüşerek eviniz veya firmanız için en uygun çözüme ulaşabilirsiniz. Hangi tip alarma ve kameraya ihtiyaç duyduğunuza bizimle karar vermek hem sizin hem bizim işimizi kolaylaştıracaktır. Sizin bütçenize göre en uygun fiyata en etkili çözümü sunmaktayız. Anlaşmadan sonra kurulum için sizleri ziyaret ediyoruz. Belirlenen bölgelere kurulumu gerçekleştirdikten sonra alarmı deneyerek teyit ediyoruz. 

Alarm Sistemlerinin Uzmanlarca Kurulması

Alarm sistemlerini anlaştığınız firma kuracaksa, o gün evde olmalısınız. Evinizdeki kritik noktaları birlikte belirleyerek sensörlerin doğru noktalara takıldığından emin olabilirsiniz. Genellikle kablolu alarmlar kullanılarak yapılan bu sistemlerde ana panel kapı girişine bağlanabilir. Böylelikle yanlışlıkla alarmın çalıştığı zamanlarda kapatmanız mümkün olur. Tavana sensör ekleyerek gaz ve duman kokusunda uyarması için programlatabilirsiniz. Balkon kapısı gibi noktaları atlamamalı bu noktalara da özel sensörlerden takmalısınız ki evinizde tam güvenlik söz konusu olsun.