Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız Tuzla ve İstanbul genelinde aktif olarak ürün satışı, sistem bakımı, yedek parça değişimi ve yerinde arıza tespiti hizmeti sunmaktadır. 

Bilgisayar servisimiz ev ve iş yerlerine bilgisayar teknik servis hizmet ağına sahiptir. Sektörde 15 yılı aşan tecrübemiz ile dürüst ve problem çözme odaklı çalışma anlayışımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Teknik servis konusunda bölgesinin en çok tercih edilen firmamız, marka farkı olmaksızın ürün satışı ve tamir bakım yapabilmektedir.

Firmamız bünyesinde bilgisayarınızı getirdiğinizde teknik servis formu doldurulur. Öncelikle uzman personelimiz tarafından arıza tespiti yapılır, arıza size bildirilir ücret konusunda onayınız alındıktan sonra   sistemsel arızalar en fazla 2 saatte çözümlenir, teknik arızalar arızasına göre teslim alma saatiniz size bildirilerek , ürününüze ne işlem yapılacağını bilerek ve ne zaman hazır olacağını bilerek hareket edersiniz.

Bilgisayar sistem kurulumları, format işlemleri ortalama 2 saat sürmektedir. Tuzla genelinde yaygın teknik servis ağı olan firmamız aynı zamanda İstanbul Anadolu Yakasının tümünde hızlı teknik servis hizmeti sağlar.

Bilgisayar teknik servisimiz tüm programları içermektedir. Outlook ayarlarınızı veri kaybı yaşanmadan, ister ofisimizde isterseniz de teknik servis desteği ile yerinde yapabiliriz. Yerinde ve zamanında müdahale ile artık işleriniz yarım kalmayacak.

Notebook teknik servisimizde ;  klavye, menteşe, ekran ve mouse başta olmak üzere tüm notebook ve netbook yedek parçalarını temin edebilirsiniz.